f

Originální narozeninová párty

nebo jakákoliv jiná oslava na lodi iQport

Uspořádejte svým dětem nebo i sobě netradiční narozeninovou párty

či oslavu jiného pro Vás významného dne na naší lodi iQport.

Oslava se zcela jistě stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky.

Kromě notné dávky zábavy a adrenalinu může být její součástí také zajištění kvalitního a pestrého cateringu podle Vašich přání, servírovaného buď v klimatizovaných prostorech naší kavárny nebo na prosluněné palubě lodi, kde na hosty čeká i bazének pro osvěžení v horkých letních dnech.

Stejně tak umíme podle Vašich přání a preferencí oslavenců přichystat doprovodný program, který Vaše nejbližší pobaví.

Základní nabídka:

1.

Uspořádání párty na klíč za běžného provozu

science parku kdykoliv denně od 9 do 20 hodin

2.

Uspořádání párty na klíč pro uzavřenou společnost

denně v časech od 18 až do 22 hodin, kdy mohou být prostory největšího zážitkového science parku v Praze k dispozici jen Vám, Vašim dětem a přátelům.

Objednávky a Vaše individuální představy a požadavky směřujte na:

Zuzana Peitzová

e-mail: zuzana.peitzova@bigmedia.cz

tel.: 774 636 363

 

Originální týmová nebo společenská akce

Přemýšlíte, jak odměnit své zaměstnance nebo poděkovat za přízeň svým obchodním partnerům?

Nabízíme konání unikátní akce, která se může stát buď zcela netradičním teambuildingem nebo příjemným a nezapomenutelným setkáním s partnery.

Využijte pro uspořádání naši loď iQport, zakotvenou v Praze na Vltavě na Rašínově nábřeží, v těsné blízkosti Železničního mostu, s nádhernými výhledy na pražská panoramata. Na ní Vás a Vaše kolegy, přátele či obchodní partnery čeká pohodová zábava a adrenalinem nabité chvíle v jediném zážitkovém science parku v Praze.

Na lodi nabízíme jedinečné místo, kde je na ploše bezmála 700 m2 k vidění a vyzkoušení téměř stovka interaktivních exponátů s tématy:

Optické klamy, Anatomie člověka, Prima ZOOM kino, Energie a Ekologie, Záhady světa, Praha Magická, Televizní a Nahrávací studio.

Vyzkoušíte nejvyspělejší technologie ať již v podobě virtuální reality, kde si můžete zazávodit na motorkách, proletět se krajinou, zařádit si na horské dráze či zapádlovat na kajaku, nebo si promluvit s hned dvěma humanoidními komunikujícími roboty nejnovější generace.

Kromě notné dávky zábavy a adrenalinu, soutěživosti a návratu do hravých chvil vzdalujícího se dětství může být součástí akce také zajištění kvalitního a pestrého cateringu podle Vašich přání, servírovaného buď v klimatizovaných prostorech naší kavárny nebo na prosluněné palubě lodi, kde na hosty čeká i bazének pro osvěžení v horkých letních dnech.

Uspořádání párty na klíč je možné v kterýkoliv den

od pondělí do neděle v čase již od 18 až do 22 hodin, kdy mohou být prostory největšího zážitkového science parku v Praze k dispozici jen Vám, Vašim kolegům, obchodním partnerům či přátelům.

Objednávky a případné Vaše individuální představy a požadavky směřujte na:

Zuzana Peitzová

e-mail: zuzana.peitzova@bigmedia.cz

tel.: 774 636 363