f

Aktuality

Změna otevírací doby v říjnu

27. 9. 2019

S platností od 1. 10. až do konce kotvení lodi iQport na náplavce dochází ke změně otevírací doby. Až do 31. 10. k nám ještě můžete zavítat od 9 do 18 hodin. Stále platí, že každý den v týdnu. Loď v listopadu odpluje, máte tedy už jen měsíc!

Autogramiáda oblíbených tváří TV Prima

20. 8. 2019

Díky partnerství s TV Prima můžete u nás na iQportu nejenom sledovat napínavé dokumenty v Prima ZOOM kině, ale v úterý 27. srpna máte jedinečnou možnost setkat se s některou z Vašich oblíbených osobností primáckého zpravodajství. Mezi 12. a 13. hodinou Vám budou k dispozici na autogramiádě na lodi Gabriela Lašková, Andrea Antony, Eva Perkausová, Matěj Misař a Michal Kavalčík.

Vyrazte s námi za gorilami

14. 8. 2019

Jenom v našem PrimaZOOM kině můžete v současné době exkluzivně zhlédnout jedinečný dokument „Go za gorilou“ s nádhernými scenériemi divoké ugandské přírody, kam se ne zcela tradičně složená cestovatelská výprava vydala do rovníkového deštného pralesa za ohroženými horskými gorilami. Těch zbývá pouhá poslední tisícovka. Celý projekt má i charitativní podtext, podporuje spolek Bolíto, který pomáhá dětem s popáleninami překonávat těžký životní úděl v důsledku popáleninových úrazů. A právě i proto je jedním z cestovatelů desetiletý Josef Zeman, který před pár lety utrpěl vážný popáleninový úraz. Film můžete v podpalubí vidět každý den po 10. a 15. hodině.

Novinky na iQportu od 1. srpna

31. 7. 2019

Rozhýbejte s námi iQport! Ukažte, jak to umíte rozjet v nejlepší taneční hře všech dob nebo se ocitněte v centru dění mnoha dalších sportů, jako jsou tenis, bowling nebo vodní skútr. Odpočinout si pak můžete v našem Prima ZOOM kině, kde jsme pro vás nachystali filmové novinky.

Po spršce zábavy a adrenalinu i zchlazení

20. 6. 2019

Zejména v současných horkých dnech přichází vhod dětem bazének, který jim je pro osvěžení a dovádění k dispozici volně na palubě. Rodiče pak kvitují pohodlí a příjemné zázemí kavárny s drinky a drobným občerstvením a posezením v příjemně klimatizovaných vnitřních prostorách nebo pod slunečníkem venku.

Ode dneška otevřeno. Denně!

12. 6. 2019

Dnes v 9.00 jsme otevřeli a netrvalo dlouho a přivítali jsme první návštěvníky. Reakce? Baví se nejenom děti, ale i dospělí, kteří v sobě znovu nacházejí dětskou hravost a soutěživost. Přijď se také pobavit!

Těšte se na robotí sourozence

7. 6. 2019

Jeden z unikátních robotů už se celý třese, aby vám ukázal, jak to umí při tanci rozbalit. Druhý přemýšlí, čím by vás asi tak přivítal, co byste od něj chtěli slyšet a hodně se učí, aby znal odpovědi na vaše všetečné dotazy.

Otevíráme 12. června v 9 hodin

6. 6. 2019

Už jen několik málo dní zbývá, než vás vpustíme na palubu lodě iQport, úplně prvního zážitkového science centra v Praze. V současné době ladíme na palubě i v podpalubí poslední detaily, abyste si u nás mohli užít spoustu zábavy a nasát objevné informace.